Knížky za kačku

07.08.2014 14:04

Prázdniny jsou tradičně obdobím, kdy probírám regály a - někdy s těžkým srdcem - vyřazuji knížky, které jsou už moc opotřebované, zastaraly, není o ně zájem... Zatím jsem jich vyřadila 312 a budu ráda, když najdou někoho, kdo by se jich ujal. Pokud navíc přispěje knihovně symbolickou částkou (1 Kč/kniha), budu taky ráda, ale povinné to není.

Seznam nabízených knížek je v příloze, jsou v něm seřazeny abecedně, podle jména autora. Nejsou roztříděné podle žánrů (dětské, kuchařky, cestopisy, pro zahrádkáře....).  Pokud do seznamu něco ještě přidám, upozorním na to. Naopak není v mých silách z něj mazat ty knížky, které si už někdo odnesl, takže se omlouvám všem, kdo si nestihnou přijít pro ty, které sice na seznamu jsou, ale v knihovně už ne.

Všecko, co zbyde, přemístím do konce léta ke skříni na chodbě.

Vyřazené knížky - srpen 2014