Pouťová výstava 2015

24.05.2015 00:00

Letošní pouťová výstava nechalaná vštěvníky nahlédnout do malířské tvorby Jiřího Vocílky a Bohdanky Součkové. Jiří Vocílka maluje především obrazy krajinné a obrazy starých usedlostí. Obrazy mladé Bohdanky jsou různorodější, dalo by se říci i výraznější, co se týče barev a technik provedení. Podle ohlasů návštěvníků věřím, že se obrazy líbily.

Dále byly k vidění práce žáků naší základní školy. Žáci vystavovali obrázky, výrobky z papíru, keramické výrobky, modely sestavené z Lega a Merkuru a celou řadu dalších hezkých drobností. Dokonce byla možnost si některé z nich zakoupit. Žáci třetího a pátého ročníku uspořádali totiž za pomoci svých učitelů trh, který nazvali příznačně - Nadějkovské srdce. O trh byl veliký zájem a děti měli radost z prodeje vlastnoručně vyrobených výrobků. Celou výstavu prozářilo krásné aranžmá květin od paní Elišky Svobodové.